Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 42 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
05:52
Tervajoki
06:13
06:14
Seinäjoki
06:41
06:49
Parkano
07:23
07:24
Tampere
07:58
08:02
Tikkurila
09:20
09:21
Pasila
09:29
09:30
Helsinki
09:35
-