Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 44 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
06:48
Tervajoki
07:09
07:10
Seinäjoki
07:37
07:39 → 08:09
Parkano
08:13 → 08:38
08:14 → 08:39
Tampere
08:55 → 09:17
09:02 → 09:19
Tikkurila
10:20 → 10:44
10:21 → 10:45
Pasila
10:29 → 10:51
10:30 → 10:52
Helsinki
10:35 → 11:00
-