Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 44 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
06:48
Tervajoki
07:09
07:10
Seinäjoki
07:37
07:39
Parkano
08:13
08:14
Tampere
08:55
09:02
Tikkurila
10:20
10:21
Pasila
10:29
10:30
Helsinki
10:35
-