Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 45 Helsinki - Vaasa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:24
Pasila
14:29
14:30
Tikkurila
14:39
14:40
Tampere
15:56
16:00
Parkano
16:33
16:36
Seinäjoki
17:17
17:20
Tervajoki
17:47
17:48
Vaasa
18:10
-