Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 45 Helsinki - Vaasa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:24
Pasila
14:29
14:30
Tikkurila
14:39
14:40
Tampere
15:56 → 16:06
16:00 → 16:08
Parkano
16:33 → 16:39
16:36 → 16:41
Seinäjoki
17:17
17:20
Tervajoki
17:47
17:48
Vaasa
18:10
-