Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 46 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
09:38
Tervajoki
09:59
10:00
Seinäjoki
10:27
10:37
Parkano
11:11
11:12
Tampere
11:55
12:02
Tikkurila
13:20
13:21
Pasila
13:29
13:30
Helsinki
13:35
-