Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 47 Helsinki - Vaasa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
16:24
Pasila
16:29
16:30
Tikkurila
16:39
16:40
Tampere
17:56
18:00
Parkano
18:41
18:42
Seinäjoki
19:16
19:20
Tervajoki
19:47
19:48
Vaasa
20:10
-