Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 51 Seinäjoki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Seinäjoki
-
19:25
Lapua
19:37
19:38
Kauhava
19:46
19:47
Pännäinen
20:18
20:19
Kokkola
20:35
20:37
Kannus
20:57
20:58
Ylivieska
21:18
21:20
Oulainen
21:35
21:36
Vihanti
21:49
21:52
Ruukki
22:03
22:04
Kempele
22:24
22:25
Oulu
22:35
-