Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 53 Helsinki - Vaasa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
20:24
Pasila
20:29
20:30
Tikkurila
20:39
20:40
Tampere
21:56
22:00
Parkano
22:33
22:34
Seinäjoki
23:08
23:17
Tervajoki
23:44
23:45
Vaasa
00:07
-