Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 56 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
16:04
Kempele
16:12
16:13
Ruukki
16:33
16:34
Vihanti
16:44
16:45
Oulainen
16:58
16:59
Ylivieska
17:20
17:22
Kannus
17:44
17:45
Kokkola
18:08
18:12
Pännäinen
18:29
18:30
Kauhava
19:02
19:03
Lapua
19:11
19:12
Seinäjoki
19:25
19:34
Parkano
20:13
20:14
Tampere
20:55
21:02
Tikkurila
22:20
22:21
Pasila
22:29
22:30
Helsinki
22:35
-