Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 64 Kajaani - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kajaani
-
06:33
Sukeva
06:58
06:59
Iisalmi
07:22
07:25
Lapinlahti
07:40
07:41
Siilinjärvi
08:02
08:03
Kuopio
08:21
08:26
Suonenjoki
08:53
08:54
Pieksämäki
09:16
09:20
Mikkeli
09:57
10:00
Mäntyharju
10:23
10:27
Kouvola
11:06
11:19
Lahti
11:47
11:49
Tikkurila
12:25
12:26
Pasila
12:34
12:35
Helsinki
12:40
-