Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 66 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
07:10
Muhos
07:34
07:37
Utajärvi
07:52
07:53
Vaala
08:14
08:15
Paltamo
08:49
08:50
Kontiomäki
09:02
09:04
Kajaani
09:20
09:27
Sukeva
09:52
09:53
Iisalmi
10:16
10:18
Lapinlahti
10:33
10:34
Siilinjärvi
10:56
10:57
Kuopio
11:15
11:26
Suonenjoki
11:53
11:56
Pieksämäki
12:18
12:22
Mikkeli
12:59
13:02
Mäntyharju
13:25
13:26
Kouvola
14:03
14:19
Lahti
14:47
14:49
Tikkurila
15:25
15:26
Pasila
15:34
15:35
Helsinki
15:40
-