Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 67 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:19
Pasila
14:24
14:25
Tikkurila
14:34
14:35
Lahti
15:11
15:13
Kouvola
15:41
15:50
Mäntyharju
16:29
16:30
Mikkeli
16:53
16:56
Pieksämäki
17:33
17:38
Suonenjoki
17:59
18:02
Kuopio
18:30
18:38
Siilinjärvi
18:56
18:57
Lapinlahti
19:18
19:19
Iisalmi
19:34
19:37
Sukeva
19:59
20:00
Kajaani
20:32
21:10
Kontiomäki
21:26
21:28
Paltamo
21:40
21:44
Vaala
22:15
22:21
Utajärvi
22:40
22:41
Muhos
22:56
22:59
Oulu
23:26
-