Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 69 Kouvola - Kajaani
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
17:50
Mäntyharju
18:27
18:28
Mikkeli
18:51
18:53
Pieksämäki
19:29
19:32
Suonenjoki
19:54
19:55
Kuopio
20:23
20:27
Siilinjärvi
20:44
20:45
Lapinlahti
21:06
21:12
Iisalmi
21:28
21:31
Sukeva
21:53
21:54
Kajaani
22:20
-