Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 69 Kouvola - Kajaani
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
17:50
Mäntyharju
18:27
18:28
Mikkeli
18:51
18:53
Pieksämäki
19:29
19:32 → 19:43
Suonenjoki
19:54 → 20:04
19:55 → 20:07
Kuopio
20:23 → 20:41
20:27 → 20:45
Siilinjärvi
20:44 → 21:01
20:45 → 21:02
Lapinlahti
21:06 → 21:24
21:12 → 21:30
Iisalmi
21:28 → 21:46
21:31 → 21:49
Sukeva
21:53 → 22:02
21:54 → 22:03
Kajaani
22:20 → 22:29
-