Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 9 Helsinki - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
16:19
Pasila
16:24
16:25
Tikkurila
16:34
16:35
Lahti
17:11
17:13
Kouvola
17:41
17:46
Lappeenranta
18:24
18:26
Joutseno
18:41
18:42
Imatra
18:54
18:58
Simpele
19:24
19:25
Parikkala
19:38
19:40
Kesälahti
20:01
20:02
Kitee
20:20
20:21
Joensuu
20:56
-