Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 94 Jyväskylä - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Jyväskylä
-
09:11
Jämsä
09:38
09:39
Orivesi
10:18
10:19
Tampere
10:43
11:07
Lempäälä
11:17
11:18
Toijala
11:27
11:28
Hämeenlinna
11:47
11:49
Riihimäki
12:06
12:08
Tikkurila
12:39
12:40
Pasila
12:48
12:49
Helsinki
12:54
-