Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
T Riihimäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Riihimäki
-
03:56
Hyvinkää
04:07
04:08
Jokela
04:15
04:16
Saunakallio
04:22
04:23
Järvenpää
04:25
04:26
Kyrölä
04:28
04:29
Kerava
04:34
04:35
Savio
04:37
04:38
Korso
04:40
04:41
Rekola
04:42
04:43
Koivukylä
04:43
04:44
Hiekkaharju
04:46
04:47
Tikkurila
04:48
04:49
Puistola
04:50
04:51
Tapanila
04:52
04:53
Malmi
04:54
04:55
Pukinmäki
04:56
04:57
Oulunkylä
04:58
04:59
Käpylä
05:00
05:01 → 05:04
Pasila
05:03
05:04 → 05:07
Helsinki
05:09 → 05:12
-