Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
T Helsinki - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
01:51
Pasila
01:55
01:56
Käpylä
01:58
01:59
Oulunkylä
02:00
02:01
Pukinmäki
02:02
02:03
Malmi
02:04
02:05
Tapanila
02:06
02:07
Puistola
02:08
02:09
Tikkurila
02:11
02:12
Hiekkaharju
02:13
02:14
Koivukylä
02:16
02:17
Rekola
02:18
02:19
Korso
02:20
02:21
Savio
02:23
02:24
Kerava
02:27
02:28
Kyrölä
02:32
02:33
Järvenpää
02:35
02:36
Saunakallio
02:38
02:39
Jokela
02:45
02:46
Hyvinkää
02:54
02:55
Riihimäki
03:08
-