Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
T Helsinki - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
01:51
Pasila
01:55 → 02:02
01:56 → 02:03
Käpylä
01:58
01:59 → 02:02
Oulunkylä
02:00 → 02:03
02:01 → 02:04
Pukinmäki
02:02 → 02:05
02:03 → 02:06
Malmi
02:04 → 02:07
02:05 → 02:08
Tapanila
02:06 → 02:09
02:07 → 02:10
Puistola
02:08 → 02:11
02:09 → 02:12
Tikkurila
02:11 → 02:14
02:12 → 02:15
Hiekkaharju
02:13 → 02:16
02:14 → 02:17
Koivukylä
02:16 → 02:19
02:17 → 02:20
Rekola
02:18 → 02:21
02:19 → 02:22
Korso
02:20
02:21
Savio
02:23
02:24
Kerava
02:27
02:28
Kyrölä
02:32
02:33
Järvenpää
02:35
02:36
Saunakallio
02:38
02:39
Jokela
02:45 → 02:53
02:46 → 02:54
Hyvinkää
02:54
02:55
Riihimäki
03:08
-