Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
U Kirkkonummi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kirkkonummi
-
09:07
Tolsa
09:08
09:09
Jorvas
09:11
09:12
Masala
09:13
09:14
Kauklahti
09:18
09:19
Espoo
09:22
09:23
Tuomarila
09:24
09:25
Koivuhovi
09:26
09:27
Kauniainen
09:28
09:29
Kera
09:30
09:31
Kilo
09:32
09:33
Leppävaara
09:34
09:35
Huopalahti
09:38
09:39
Pasila
09:42
09:43
Helsinki
09:48
-