Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
U Kirkkonummi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kirkkonummi
-
14:37
Tolsa
14:38
14:39
Jorvas
14:41
14:42
Masala
14:43
14:44
Kauklahti
14:48
14:49
Espoo
14:52
14:53
Tuomarila
14:54
14:55
Koivuhovi
14:56
14:57
Kauniainen
14:58
14:59
Kera
15:00
15:01
Kilo
15:02
15:03
Leppävaara
15:04
15:05
Huopalahti
15:08
15:09
Pasila
15:12
15:13
Helsinki
15:18
-