Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
U Helsinki - Kirkkonummi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
09:12
Pasila
09:16
09:17
Huopalahti
09:19
09:20
Leppävaara
09:23
09:24
Kilo
09:26
09:27
Kera
09:28
09:29
Kauniainen
09:30
09:31
Koivuhovi
09:32
09:33
Tuomarila
09:34
09:35
Espoo
09:36
09:37
Kauklahti
09:39
09:40
Masala
09:44
09:45
Jorvas
09:46
09:47
Tolsa
09:49
09:50
Kirkkonummi
09:53
-