Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
U Helsinki - Kirkkonummi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:42
Pasila
14:46
14:47
Huopalahti
14:49
14:50
Leppävaara
14:53
14:54
Kilo
14:56
14:57
Kera
14:58
14:59
Kauniainen
15:00
15:01
Koivuhovi
15:02
15:03
Tuomarila
15:04
15:05
Espoo
15:06
15:07
Kauklahti
15:09
15:10
Masala
15:14
15:15
Jorvas
15:16
15:17
Tolsa
15:19
15:20
Kirkkonummi
15:23
-