Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
Y Karjaa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Karjaa
-
05:43
Siuntio
06:04
06:10 → 06:13
Kirkkonummi
06:18
06:19 → 06:22
Masala
06:25
06:26
Espoo
06:32
06:33
Leppävaara
06:39
06:40
Huopalahti
06:43
06:44
Pasila
06:47
06:48
Helsinki
06:53
-