Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
Y Siuntio - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Siuntio
-
16:24
Kirkkonummi
16:32
16:33
Masala
16:40
16:41
Espoo
16:47
16:48
Leppävaara
16:55
16:56
Huopalahti
16:59
17:00
Pasila
17:03
17:04
Helsinki
17:09
-