Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
Y Siuntio - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Siuntio
-
13:54
Kirkkonummi
14:02
14:03
Masala
14:10
14:11
Espoo
14:17
14:18
Leppävaara
14:25
14:26
Huopalahti
14:29
14:30
Pasila
14:33
14:34
Helsinki
14:39
-