Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
Y Helsinki - Siuntio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
12:53
Pasila
12:57
12:58
Huopalahti
13:00
13:01
Leppävaara
13:04
13:05
Espoo
13:11
13:12
Masala
13:19
13:20
Kirkkonummi
13:26
13:27
Siuntio
13:36
-