Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
Y Helsinki - Siuntio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
16:23
Pasila
16:27
16:28
Huopalahti
16:30
16:31
Leppävaara
16:34
16:35
Espoo
16:41
16:42
Masala
16:49
16:50
Kirkkonummi
16:56
16:57
Siuntio
17:06
-