Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
Z Kouvola - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kouvola
-
06:28
Koria
06:33
06:34
Kausala
06:43
06:44
Uusikylä
06:55
06:56
Nastola
06:59
07:00
Villähde
07:03
07:04
Lahti
07:11
07:14
Mäntsälä
07:41
07:42
Haarajoki
07:53
07:54
Kerava
08:01
08:02
Tikkurila
08:10
08:11 → 08:14
Pasila
08:20
08:21
Helsinki
08:26
-