Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
Z Helsinki - Kouvola
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
15:30
Pasila
15:34
15:35
Tikkurila
15:43
15:44
Kerava
15:52
15:53
Haarajoki
16:00
16:01
Mäntsälä
16:12
16:13
Lahti
16:42
16:50
Villähde
16:56
16:57
Nastola
17:00
17:01
Uusikylä
17:04
17:05
Kausala
17:16
17:17
Koria
17:26
17:27
Kouvola
17:33
-